Rozšírenie firmy SOLÍK SK, s.r.o.

Nové priestory firmy SOLÍK SK, s.r.o.

Sme hrdý na to, že Vám môžeme oznámiť, že od nového roka sa firma presťahovala do nových rozšírených priestorov, vďaka čomu boli výrazne zväčšené priestory predajne, servisného strediska a taktiež skladové priestory. Tieto priestory sa od 1.1.2015 neustále dotvárajú tak, aby ste boli čo najlepšie informovaný o všetkých našich produktoch, aby bola zabezpečená čo najrýchlejšia obsluha a taktiež predvázacie akcie sa budú konať v nových lepšie zariadených priestoroch..

Predajňa

Kamenná predajňa sa rozšírila zo všetkých priestorov najviac a to hlavne kvôli zabezpečeniu zvýšeného komfortu našich zákazníkov. Teraz si budete môcť prezrieť a vyskúšať takmer všetky naše zváracie zdroje okamžite a bez vyžiadania. Sú totižto všetky vyložené na novej predajni od najmenších hobby elektródových zváračiek až po naj-špičkovejšie priemyselné stroje od nemeckého výrobcu LORCH. Taktiež si budete môcť prezrieť všetky ostatné naše produkty ako sú rezné, brúsne a všetky ďalšie druhy kotúčov, zváracie či pracovné rukavice, zváracie materiály, zváracie kukly a iné ochranné pracovné pomôcky atď. Jednoducho nová predajňa = väčší prehľad, nové produkty, akciové ponuky a hlavne zabezpečenie maximálneho pohodlia pre Vás. 

Predajna zvaracky

 Zváračky nemeckého výrobcu LORCH 

Servisné pracovisko

Naše nové servisné pracovisko zabezpečuje predvádzacie akcie všetkých našich zváračiek, či už dohodnuté predvádzacie akcie na špičkové profi zváracie zdroje alebo okamžitú ukážku zváračiek, ktoré Vás zaujmú na našej novej predajni. Dohodnite si predvádzaciu akciu akejkoľvek zváračky z našej ponuky pomocou online formulára alebo telefonicky cez našich obchodných zástupcov.

Skladové priestory

Boli rozšírené taktiež skladové priestory a vychystávacia miestnosť, vďaka čomu je lepšia prístupnosť k tovaru, rýchlejšie obslužné časy zákazníkov a jednoduché vyskladňovanie ťažkých materiálov. Nemusíte tak prenášať ťažké zváracie cievky, tie Vám priamo naložia naši skladníci až do auta.

Sklady

Skladové priestory - oddelenie chémia

lorchsklad 0445

Budeme radi, keď nás prídete navštíviť na našu novú predajňu alebo si dohodnite predvádzaciu akciu na akýkoľvek zvárací zdroj z našej ponuky. Tešíme sa na Vás a veríme, že sa Vám naše nové priestory budú páčiť.

predvadzacia akcia