Nový vzhľad stránok

Nový vzhľad stránok

Neustále prebieha editácia stránok tak aby ste mohli vyhľadávať naše produkty jednoduchšie a prehľadnejšie. Produkty sú prehľadne rozdelené do kategórií a pre každý produkt je vytvorená jednotlivá stránka, na ktorej si môžete prečítať technické parametre produktu, použitie, výhody a mnoho ďalších informácií. Nemusíte tak zdĺhavo vyhľadávať  v našom katalógu no ak Vám táto možnosť vyhovovala, vždy je aj na inovovanej stránke dostupná.

1. Kategórie produktov

Na stránke produktov môžete vidieť okrem odkazov na katalóg aj kategórie produktov vďaka čomu si môžete jednoducho zvoliť časť produktov, ktorú hľadáte.

Prerabka stranky uvod

2. Produkty kategórie

Po zvolení príslušnej kategórie produktov, sa Vám zobrazia konkrétne produkty, z ktorých si môžete vybrať na základe krátkeho opisu ten, ktorý spĺňa Vaše potreby.

Produkty nove

3. Konkrétna stránka produktu

Po kliknutí na konkrétny produkt, sa Vám okamžite zobrazia informácie o danom produkte technická špecifikácia (podľa zvoleného produktu aj výhody či použitie) a iné dodatočné informácie. Následne si môžete pomocou kliknutia na "tlačítko vyžiadať cenovú ponuku" zistiť cenu daného produktu, ktorá Vám bude vypracovaná do 24 hodín od odoslania požiadavky.

URL produktu

4. Cenové ponuky, poradenstvo, servis

Pomocou tlačítka na konci každej stránky produktu je možnosť vyžiadať si cenovú ponuku. Po kliknutí na dané tlačítko môžete buď vyplniť dopytový formulár a do 24 hodín Vám bude zaslaná cenová ponuka alebo môžete okamžite kontaktovať našich obchodných zástupcov prípadne priamo vedenie podniku. Okrem cenovej ponuky Vám bude poskytnuté aj poradenstvo ohľadom požadovaného produktu a odporúčanie pre Vaše konkrétne potreby. Ku všetkým produktom, ktoré ponúkame zabezpečujeme záručný a pozáručný servis.

Vyziadat cenovu ponuku

5. Predvádzacie akcie u Vás v prevádzke

Ku vybraným produktom poskytujeme tiež možnosť, otestovať tieto produkty ešte pred zakúpením. Na požiadanie môžeme vykonať predvádzaciu akciu u Vás v závode alebo si môžete prísť pozrieť ako fungujú dané produkty priamo ku nám na prevádzku v Považskej Bystrici. Naši obchodní zástupcovia nie sú len "tuctoví" predajcovia čo Vám prečítajú prospekt o zváračke a na Vaše otázky Vám nevedia odpovedať. Naši obchodníci majú absolvované tiež mnohé školenia zo zvárania, dlhoročné skúsenosti nie len so zváracou technikou a schopnosť poskytnúť Vám presne to čo potrebujete.

Bezplatna ukazka obrazok6. Prerábka pokračuje

Ako si určite všimnete, nie je ešte prerobená celá stránka presne podľa tohto opisu. Na úpravách stránky usilovne pracujeme a veríme, že čoskoro bude inovovaná celá stránka a všetky jej produkty tak, aby vyhovovala všetkým Vašim potrebám a zjednodušilo Vám nákup.