Medzinárodný strojársky veľtrh Nitra 2016

Zhrnutie pôsobenia na MSV 2016

Ďakujeme všetkým tým, ktorí nás na veľtrhu v Nitre navštívili. Videli a vyskúšali ste si nové produkty z nášho portfólia. Nižšie vo fotogalérii môžete vidieť v krátkosti zachytené, ako sme v Nitre pôsobili, čo sme predvádzali, a pre tých čo nás nenavštívili aj to, ako vyzeral náš stánok. 

Čo sme prezentovali

Tento rok sme vystavovali takmer kompletnú radu našich produktov. Prezentovali sme viacero výrobcov zamerali sme sa hlavne na výrobcov LORCH a MOST.

Trac

1. Zváračky LORCH

Ako NOVINKU sme tento rok vystavili od Lorchu Trac Wheel Pro prenosný a hlavne programovateľný zvárací traktor. Rovnako ako minulý rok, predvádzali sme naše pulzné zdroje Saprom S, invertor MicorMIG z tigových zariadení HandyTIG 200 AC/DC a sériu T so studeným posuvom drôtu TF-Pro 300. Taktiež sme nezabudli na elektródovú zváračku MicorStick 160. Každý jeden zdroj, si naši návštevníci mohli vyskúšať, prípadne si dohodnúť predvádzaciu akciu priamo u nich vo firme. Naším predvádzacím technikom bol Mirek.

Agrokomplex Nitra 2016 ocenil našu zváračku TF-Pro 300 AC DC s podávaním studeného drôtu. 

 

IMG 1337a

 

2. Zvárací stôl Demmeler

Vystavovali sme špeciálnu vytvrdenú verziu zváracieho stolu nemeckého výrobcu DEMMELER so všetkými možnými rozšíreniami a úpinkami. Detaily stolu Vám prezentoval náš špecialista  Mateusz, ktorý poskytoval všetky technické informácie, aplikácie a detaily ohľadne tohoto stolu a jeho variantov. V prípade potreby je možné upevniť taktiež 50 litrový sud piva, tak ako ste mohli vidieť u nás na stánku :). Zo sudu sme priamo čapovali pivo.

 

3. Magnetické úpinky MAGSWITCHmag switch

Pre mnohých návštevníkov novinka o, ktorú bol naozaj veľký záujem, magnetické úpinky MAGSWITCH rôzneho využitia. Prezentovali sme upínacie magnety, zdvíhacie magnety, manipulačné magnety, či magnetické zemniace svorky novej generácie, ktoré sú až o 30% tepelne odolnejšie, ako predchádzajúca séria. Všetky aplikácie Vám opäť vysvetľoval a predvádzal Mateusz.

 

3M

4. Produkty 3M

V oddelení 3M sme Vám predstavili NOVINKU okuliare s technológiou SCOTCHGARD. Unikátna technológia proti zahmlievaniu. Opäť sme vystavovali kukly Speedglas a to bežné kukly rady 9100, ale aj s odklopným priezorom na brúsenie s označením FX. Nechýbali ani kukly s odsávaním ADFLO a ochranné polomasky a respirátory. Okrem ochranných prostriedkov sme prezentovali aj brusivo Cubitron II, čo je najodolnejšie brusivo súčastnosti. 

 

Most zvaracky

 

5. Zváracie zdroje MOST

Cenovo dostupné a zároveň veľmi kvalitné zváracie zdroje na zváranie obalovanou elektródou, metódou TIG, ale aj trojkombinácia TIG, MIG, MMA vystavené zváračky  Fanmig 504WP, Fanmig 3200i, Fanmig 3200i mobilFanmig 175i

 

Palenie 

6. Páliace poloautomatické stroje MOST

Asi najväčší záujem však bol o poloautomatické páliace ručné stroje MOST. Predvádzaná bola ručná rezačka Handy Cut na kyslík-acetylén, ktorú predvádzal na špeciálnom páliacom stole náš aplikačný technik Michal. Prezentovali sme tiež poloautomatický stroj na rezanie rúr, či dvojhorákový systém.

dakujemee

Fotogaléria