Medzinárodný strojársky veľtrh Nitra 2015

Týždeň na MSV v Nitre 2015

Chceli by sme sa poďakovať všetkým tým, ktorí nás na veľtrhu v Nitre navštívili a vyskúšali si nové produkty, posedeli pri dobrej fľaši vína či oslávili naše výročie so značnou LORCH. Vo fotogalérii môžete vidieť v krátkosti zachytené, ako sme v Nitre pôsobili, čo sme predvádzali, ako sme oslavovali a pre tých čo nás nenavštívili aj to, ako vyzeral náš stánok. 

Čo sme prezentovali

Tento rok sme sa nezameriavali na jeden konkrétny produkt alebo oddelenie, ale chceli sme ukázať komplexnosť firmy SOLÍK SK, s.r.o. a doniesli sme si so sebou takmer všetko. 

IMG 19931. Zváračky LORCH

Predvádzali sme ako už klasicky naše pulzné zdroje LORCH Saprom S, tigové zariadenia so studeným posuvom drôtu TF-Pro ale aj našu novinku Sériu MicorMIG. Taktiež sme nezabudli na elektródové zváračky LORCH X či MicorStick 160 s nabíjačkou Accu-Ready. Každý jeden zdroj si naši návštevníci mohli vyskúšať, prípadne si dohodnúť predvádzaciu akciu priam u nich vo firme. Naším predvádzacím technikom bol Mirek Czaus striedavo s aplikačným technikom priamo z LORCHu Davidom Puhrerfellnerom.

images

IMG 20150518 150841

2. Zvárací stôl DEMELER

Na našom stánku stál aj zvárací stôl nemeckého výrobcu DEMELER so všetkými možnými rozšíreniami a upínkami. Detaily stolu Vám prezentoval náš špecialista Mateusz, ktorý poskytoval všetky technické informácie, aplikácie a detaily ohľadne tohto stolu a jeho variantov. 

logo

IMG 20150518 1508343. Magnety MAGSWITCH

Pre mnohých návštevníkov novinka, magnety MAGSWITCH rôzneho využitia. Prezentovali sme upínacie magnety, zdvíhacie magnety, manipulačné magnety či magnetické zemnaice svorky novej generácie, ktoré sú až o 30% tepelne odolnejšie ako predchádzajúca séria. Všetky aplikácie Vám opäť vysvetľoval a predvádzal Mateusz.

logo

IMG 20150518 1508154. Oddelenie 3M

V oddelení 3M sme Vám predstavili najnovšie kukly Speedglas a to bežné kukly rady 9100 ale aj s odklopným priezorom na zváranie rady FX. Nechýbali ani kukly s odsávaním ADFLO a ochranné celotváraové masky a polmasky. Okrem ochranných prostriedkov sme prezentovali aj brusivo Cubitron II, čo je najodolnejšie brusivo súčastnosti. V tomto oddelení boli striedavo naši zástupcovia priamo z 3M, ktorí prezentovali profesionálne použitie všetkých týchto produktov.

3M Logo RGB 13mm

IMG 20150518 1509075. Zváracie zdroje a materiály MOST

Cenovo dostupné a zároveň veľmi kvalitné zváracie materiály rôzneho druhu od MIG drôtov, cez elektródy (bázicke, nerezové...) až po TIG drôty. Zváracie zdroje na zváranie obalovanou elektródou, metódou TIG ale aj trojkonbináciamTIG, MIG, MMA zváračka Fanmig 175i

rywal rhc przecinarka tasmowa most logo 527184 FGR

6. Páliace poloautomatické stroje MOST

Asi najväčší záujem však bol o poloautomatické páliace ručné zdroje MOST. Predvádzaná bola ručná rezačka na kyslík-acetylén, ktorú predvádzal na špeciálnom páliacom stole náš aplikačný technik Michael. Prezentovali sme tiež poloautomatický stroj na rezanie rúr, dvojhorákový systém či samochod na kolajnici.

rywal rhc przecinarka tasmowa most logo 527184 FGR

 

7. NOVINKA vo svete zvárania QUICK TIG

Prvý krát na Slovensku sme predstavili revolučný prípravok QUICK TIG, ktorý zvyšuje produktivitu TIG zvárania vďaka väčšiemu prievaru (až o 300%) a bez nutnosti prípravných a dokončovacích prác. Prezentovali, demonštrovali a testovali sme tento prípravok pre každého, kto sa čo i len trochu zaoberá TIG zváraním. Ani jedného návštevníka, ktorý videl krátky test sily prievaru, nenechala táto novinka chladným. 

logoNew

OSLAVA 10 narodenín spolupráce so značkou LORCH na Slovensku

Tento rok sme spojili príjemné s užitočným, a priamo na našom stánku v Nitre sme oslávili jubileum 10 rokov spolupráce s firmou LORCH na Slovensku. Nechýbala samozrejme ani špeciálna torta v tvare našej novinky v zváraní, zváračky Lorch MicorMIG. naši návštevníci sa mohli nie len kochať jej krásou, ale aj ochutnať či už samotný zdroj, horák alebo ovládací panel :).

20150521 091441 new

Dakujeme

Fotogaléria