Novinky

Otvaracie hodiny

Otváracie hodiny počas vianočných sviatkov

Pozrite sa ako máme otvorené počas vianočných sviatkov.

vianocna kapustnica 2

Tradičná vianočná kapustnica 2017

V piatok 8.12.2017 od 10:00 varíme už tradičnú vianočnú kapustnicu. Zastavte sa u nás na predajni v Považskej Bystrici a prídite sa ponuknúť kapustnicou, grilovanými špecialitami a vareným vínom. Srdečne Vás všetkých pozývame.

21587047 1673341349372447 6295066280123144817 o

Pozývame Vás na Schweissen & Schneiden 2017 v Düsseldorfe

Pozývame Vás na najväčšiu výstavu zvárania a brúsenia v Európe Schweissen & Schneiden 2017, ktorá sa uskutočníí 25.09. – 29.09.2017 v nemeckom Düsseldorfe . Pre zákazníkov, ktorý majú od nás zváračky značky Lorch máme lístky zdarma.

post

Sme DHL ParcelShop - odosielaj a vyzdvihni si balíky u nás

DHL ParcelShopy sú rozširujúcou sa sieťou výdajných a podajných miest pre doručovanie a odosielanie balíkov. Namiesto čakania na kuriéra alebo státia v dlhom rade na pošte si vďaka ParcelShopom môžete svoj balík prevziať alebo odoslať u nás na predajni.

vianocna kapustnica 1

Tradičná vianočná kapustnica

Pozývame všetkých zákazníkov, priateľov a priaznivcov firmy Solík na tradičnú vianočnú kapustnicu.

Nezabudnite si so sebou priniesť úsmev a dobrú náladu.

Vidíme sa v piatok 16.12.2016 od 10:00.

MSV 2016 a

Medzinárodný strojársky veľtrh Nitra 2016

Ďakujeme všetkým tým, ktorí nás na veľtrhu v Nitre navštívili. Videli a vyskúšali ste si nové produkty z nášho portfólia. Nižšie vfotogalérii môžete vidieť v krátkosti zachytené, ako sme v Nitre pôsobili, čo sme predvádzali, a pre tých čo nás nenavštívili aj to, ako vyzeral náš stánok. 

Video Ponte 200 2

Nové Video nie len o zváracej technike

Predstavujeme Vám naše nové video kde uvidíte ako to dopadne, keď sa spojí zváracia technika so ženskou rukou. Uvidíte v ňom silu, ľahkosť ale aj odolnosť. 

solik akcia

Mikulášska AKCIA

Ďakujeme všetkým, ktorý sa zúčastnili na našej akcii Vyhádž si svoju zľavu a vianočnej kapustnici.

QUICK tig

Produktivita TIG zvárania - QUICK TIG

QUICK TIG je špeciálna, zdraviu a životnému prostrediu nezávadná chemická zmes (prášok + alkohol), vďaka ktorej je dosiahnutý až o 300% väčší prievar ako pri bežnom TIG-ovom zváraní avyššia produktivita práce (nie sú nutné vykonávať prípravné práce ako úkosy hrán zváraného dielu). 

Spatter uvod

Protirozprskový systém - Master Spattershield

Ak hľadáte spôsob, ako zamedziť tvorbe neželaných rozstrekov a nepekných zváraných povrchov, ste na správnom mieste. Už po prvom použití je vidno pozitívne výsledky a porovnateľné zlepšenie.

Zváračský stôl Demeler Solík SK, s.r.o.

Medzinárodný strojársky veľtrh Nitra 2015

Chceli by sme sa poďakovať všetkým tým, ktorí nás na veľtrhu v Nitre navštívili a vyskúšali si nové produkty, posedeli pri dobrej fľaši vína či oslávili naše výročie so značnou LORCH. ĎAKUJEME!!!

novinka

Rozšírenie firmy SOLÍK SK, s.r.o.

Od nového roku firma funguje v nových rozšírených priestoroch vďaka čomu boli výrazne zväčšené priestory predajne, servisného strediska a taktiež skladové priestory.

Pecat bonity 2014

Významné ocenenie bonity podniku

Podľa hodnotiaceho modelu Slovenskej informačnej a marketingovej spoločnosti a Národného informačného strediska Slovenskej republiky, a.s. zameraného na bonitu komerčných subjektov podnikajúcich na Slovensku, sa naša firma Solík SK, s.r.o. môže pýšiť zaradením medzi 1,2% podnikov na Slovensku, ktoré dosiahli najlepšie výsledky hodnotenia predikčnými metódami finančnej analýzy.

Web prerabka

Nový vzhľad stránok

Neustále prebieha editácia stránok tak aby ste mohli vyhľadávať naše produkty jednoduchšie a prehľadnejšie. Produkty sú prehľadne rozdelené do kategórií a pre každý produkt je vytvorená jednotlivá stránka, na ktorej si môžete prečítať technické parametre produktu, použitie, parametre, výhody a mnoho ďalších informácií.